فرمانده انتظامی استان مرکزی خبرداد؛

کشف و توقیف محموله موادغذایی قاچاق در ساوه/ ۲نفر دستگیر شدند

کیومرث عزیزی
اراک- فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: در عملیات ماموران انتظامی شهرستان ساوه یک محموله چای و مواد خوراکی قاچاق به ارزش حدود ۲.۵میلیارد ریال کشف شد.

ایرسا نیوز :به نقل از پایگاه پلیس، کیومرث عزیزی اظهار داشت: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان ساوه از تردد یک دستگاه خودروی تریلی حامل کالای قاچاق از محورهای مواصلاتی شهرستان مطلع شدند و برنامه ریزی عملیاتی برای توقیف این محموله آغاز شد.

وی افزود: روز گذشته خودروی مورد نظر در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان شناسایی و متوقف شده و در بازرسی از آن، یازده تن و ۱۷۹ کیلوگرم کمپوت آناناس، سه تن و ۶۴۵ کیلوگرم چای، ۹۰۰ کیلوگرم زیتون، بیش از ۱۳ هزار و ۴۰۰ قوطی انوع آب میوه و مقادیر زیادی کنسرو ذرت و بیسکویت کشف شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی ارزش کالاهای کشف شده را دو میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال اعلام کرد و اظهار داشت: دو نفر در این رابطه دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

عزیزی در پایان خاطرنشان کرد: قاچاق کالا پدیده ای است که به شدت اقتصاد کشور را در معرض خطر قرار می دهد و در نتیجه آن مشکلات زیادی مثل نابودی تولید داخلی و بیکاری به وجود می آید، بنابراین مبارزه با این پدیده شوم یکی از مهمترین وظایف پلیس به شمار می رود.


مطالب مرتبط

اخبار انتخابات ۹۶ساوه

اخبار انتخابات ساوه 

انتخابات در ساوه 

انتخابات ساوه 

انتخابات شورای شهر ساوه 

شورای شهر ساوه 

اخبار ساوه 

ساوه شناسی 

صنایع دستی ساوه 

انار ساوه 

باسلوق ساوه 

ساوه خبر 

خبر فوری ساوه 

کاندیدای شورای شهر ساوه 

اخبار انتخابات ۹۶ایران

 

اخبار انتخابات استان مرکزی 

تلگرام , کانال های تلگرام , بهترین کانل های تلگرام , آدرس کانال های تلگرام ایرانی , معرفی کانال تلگرام

این خبر را به اشتراک بگذارید :