فرماندار ساوه:

حضرت امام خمینی (ره) با پایبندی بر ارزش‌های اسلامی قیام کرد

فرماندار ساوه گفت: حضرت امام خمینی (ره) با پایبندی بر ارزش‌های ناب اسلامی و توکل بر خدا قیام و انقلاب کرد.

محمد بهاروند  : انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل بر سه اصل ایمان به خدا، مردم‌سالاری و باورهای اسلامی شکل گرفت.

وی با اشاره به ابعاد شخصیتی حضرت امام خمینی (ره) اظهار کرد: امام راحل برای ارتقای ایران اسلامی و استقلال کشور و احیای اسلام ناب تلاش‌های بسیاری کرد.

فرماندار ساوه با اشاره به اینکه مردم بزرگ ایران همواره پشتیبان آرمان‌های رهبر کبیر انقلاب هستند، ادامه داد: ملت ایران برای صیانت از اهداف امام راحل در صحنه‌های مختلف انقلاب، حضوری حماسی دارند.

بهاروند با بیان اینکه انقلاب اسلامی همواره در معرض دسیسه‌های دشمنان بوده است، گفت: بهترین راه برای خنثی‌سازی توطئه‌های شوم بیگانگان، تمسک به ارزش‌های دینی و ملی و پیروی از افکار و اندیشه‌های امام راحل است.

وی با اشاره به ضرورت شناخت امام راحل، بیان کرد: معرفی رهبر کبیر انقلاب به نسل نوجوان و جوان جامعه موضوع بسیار مهمی است که مطالعه آثار حضرت امام خمینی (ره) در کتاب‌هایی مانند، صحیفه انقلاب و صحیفه نور در این خصوص راهگشا و هدایتگر است.

فرماندار ساوه استکبارستیزی، اعتقاد به مردم‌سالاری دینی و دوری از تجمل‌گرایی و حمایت دلسوزانه از اقشار محروم را از موارد مورد تأکید امام راحل عنوان کرد.

بهاروند با اشاره به فرارسیدن سالروز ارتحال بینانگذار کبیر انقلاب اسلامی افزود: ستاد بزرگداشت آیین‌های ۱۴ خرداد برای معرفی بهتر و بیشتر با افکار و اندیشه‌های امام راحل در قالب برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی در مناطق مختلف شهرستان ساوه فعال شده است.

انتهای پیام/۲۰/۳۳۷۱

تلگرام , کانال های تلگرام , بهترین کانل های تلگرام , آدرس کانال های تلگرام ایرانی , معرفی کانال تلگرام

این خبر را به اشتراک بگذارید :