خبرخوان

دوره توجیهی مربیان مدارس فوتبال و فوتسال در ساوه برگزار شد

دوره توجیهی مربیان مدارس فوتبال و فوتسال در ساوه برگزار شد

دوره توجیهی مربیان مدارس فوتبال و فوتسال در ساوه برگزار شد

دبیر هیات فوتبال استان مرکزی گفت: کلاس توجیهی مربیان مدارس فوتبال و فوتسال صبح امروز در ساوه برگزار شد.

به گزارش ایرسا نیوز  ؛   محسن صادقی اظهار کرد: به‌منظور بالا رفتن سطح علمی مربیان مدارس فوتبال و فوتسال استان و هماهنگی آنان با برنامه‌های دپارتمان جوانان دوره توجیهی مربیان مدارس فوتبال و فوتسال در ساوه برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: در این دوره آموزشی که از امروز به مدرسی فریدون ربیعی آغاز شد، بیش از ۲۰ مربی که نیمی از آن را بانوان تشکیل می‌دادند حاضر شدند و به‌صورت تئوری آخرین اصول و متدهای مربیگری فوتبال پایه را آموزش دیدند.

صادقی تصریح کرد: بخش عملی این کلاس نیز پس از افطار پیگیری می‌شود تا مربیان به‌صورت عملی نیز سرفصل‌های این کلاس را زیر نظر مدرس آن آموزش ببینند.

دبیر هیات فوتبال استان بابیان این موضوع که حضور در این دوره‌ها برای تمامی مربیان الزامی است افزود: تمامی مربیانی که قصد فعالیت در مدارس فوتبال در تابستان سال جاری را دارند باید حداقل یکی از این دوره‌ها را گذرانده باشند و یا در دوره مربوط به فوتبال پایه در تهران شرکت کرده باشند.

وی اضافه کرد: علاوه بر این، کلاس مشابه دیگری نیز روز شنبه در شازند برگزار می‌شود که افرادی که تابه‌حال در کلاس‌ها شرکت نکرده‌اند در صورت تمایل به فعالیت در مدارس فوتبال باید در این دوره حضور به هم رسانند.

تلگرام , کانال های تلگرام , بهترین کانل های تلگرام , آدرس کانال های تلگرام ایرانی , معرفی کانال تلگرام

این خبر را به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط