رییس بنیادساوه در محفل دیدار با جانبازان صبر و پایداری جانبازان را عامل بالا رفتن شأن و مقام آنان در نزد خداوند خواند و گفت: مقام و جایگاه جانبازان غیر قابل توصیف است وکمتر ازمقام شهدا نیست.

مقام جانبازان کمتر از مقام شهدا نیست

به گزارش ایثارواحد”استان مرکزی “،سید مصطفی کشفی خاطرنشان کرد: آنان در تبعیت از فرمان امام خمینی(ره) آنچنان جانبازی و ایثارگری از خود به نمایش گذاشتند تا درس ایثار و مقاومت به ما بیاموزند.
وی  تصریح کرد: ملت ما بصیر و آگاه است و در تبعیت از فرمایشات رهبری همواره در صحنه حاضر است.
کشفی افزود:خانواده شهدا وایثارگران پرچمدار دینداری و ولایتمداری در جامعه هستند و عمق ارادت خود به اسلام و ارزشهای اسلامی را با تقدیم فرزندانشان نشان دادند.
وی درادامه افزود: سرزمین پاک ایران بیش از هر جای دیگر، مفتخر به داشتن ارزش های والا و اصیلی است که نمونه ی آن را در کمتر جایی می توان یافت.”فرهنگ ایثار و شهادت” یکی از ارزش ها است که هم زمان با تاریخ این سرزمین شکل گرفته و همیشه از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده است. پس از واقعه ی عظیم عاشورا ، اعتبار و ارزش این فرهنگ در نزد ایرانیان دو چندان شده و جنبه ی تقدس و الهی نیز به خود گرفته است.
وی شرایط امروزی و حاکمیت نظام دینی را مرهون ایثارگری و از خودگذشتگی ایثارگران دانست و افزود: شهدا با توکل به خدا و اقتدا به امام خود طاغوت زمان را سرنگون و زمینه حکومت دینی را فراهم کردند و نظامی را بنا نهادند که در شرایط موجود الگوی بسیاری از آزادگان دنیا است و نیز نمونه ای برای انقلاب درکشورهای اسلامی به  شمارمیرود.
دیدار ازخانواده جانبازشهید عباس روشن کوکب که در فروردین ۹۶پس از تحمل سالها رنج ودرد به خیل شهدا پیوست.
انتهای پیام/

تلگرام , کانال های تلگرام , بهترین کانل های تلگرام , آدرس کانال های تلگرام ایرانی , معرفی کانال تلگرام

این خبر را به اشتراک بگذارید :