سانحه رانندگی در محور ساوه-سلفچگان یک کشته برجای گذاشت

تصادف
 رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: برخورد یک دستگاه کامیون کشنده با یک موتورسیکلت در محور قدیم ساوه- سلفچگان، مرگ راکب موتورسیکلت را در پی داشت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، ایرج کهریزی اظهار داشت: در حادثه رانندگی که روز گذشته بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون کشنده با یک دستگاه موتورسیکلت در کیلومتر چهار محور قدیم ساوه- سلفچگان به وقوع پیوست، راکب موتورسیکلت براثر شدت جراحات وارده در محل حادثه جان باخت.

وی خاطرنشان کرد: علت این حادثه از سوی کارشناس تصادفات پلیس راه، تجاوز به چپ راکب موتور سیکلت ناشی از عدم توجه به جلو و نیز فرار راننده کامیون از صحنه تصادف به شیوه نادرست عنوان شد.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی از تمام راکبان موتورسیکلت خواست تا هنگام رانندگی با این وسیله نقلیه، سرعت مطمئنه را رعایت کرده و از کلاه ایمنی و دیگر وسایل  لازم استفاده کنند.

فوت کارگر ۲۹ ساله بر اثر سقوط از ساختمان در ساوه

کارگر ۲۹ ساله ساوجی به علت سقوط از طبقه سوم ساختمان نیمه کاره جان خود را از دست داد.

ساعت ۲۲ شب گذشته، گزارشی از سقوط یک کارگر ساختمانی به مرکز فوریت‌های پلیس اعلام شد و بلافاصله تیم‌های امدادی و انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

با حضور ماموران انتظامی در محل حادثه مشخص شد یک کارگر ۲۹ ساله از طبقه سوم یک ساختمان نیمه کاره سقوط کرده و دارای مصدومیت شدید است.

براساس این گزارش مصدوم توسط عوامل امدادی به مراکز درمانی منتقل شد که بعد از ساعتی به علت شدت مصدومیت در بیمارستان فوت کرد.

کلیدواژه ها :

تلگرام , کانال های تلگرام , بهترین کانل های تلگرام , آدرس کانال های تلگرام ایرانی , معرفی کانال تلگرام

این خبر را به اشتراک بگذارید :