دری نجف آبادی:

بازی‌های سیاسی باید کنار گذاشته شود/ ضرورت اتحاد برای امنیت کشور

دری نجف آبادی
اراک- نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: امروز جامعه ما باید شاهد همدلی و اتحاد باشد که این مهم در گرو کنار گذاشتن بازی های سیاسی و یکپارچگی در برابر دشمنان و بدخواهان نظام است.

به گزارش ایرسا نیوز :آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی شامگاه چهارشنبه در کلاس درس اخلاق مدیران استان مرکزی در اراک با اشاره به حوادث تروریستی رخ داده در مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام خمینی(ره)، اظهار داشت: این رخداد نشان داد که ما بایستی همواره هوشیار باشیم و لحظه ای از اقدامات و توطئه های دشمن غفلت نکنیم وگرنه آثار و عواقب ناگوار به دنبال خواهد داشت.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود: دشمنان نظام اسلامی همواره نشان داده اند که قابل اعتماد نیستند و هرگز از آسیب وارد کردن و توطئه دست برنمی دارند بنابراین ما باید به جای آن که سرگرم جناح بازی و سیاسی بازی شویم، فارغ از هر گرایش سیاسی اتحاد خود را حفظ کنیم.

دری نجف آبادی بیان کرد: نظام اسلامی خواهان عدالت است و به همین سبب دشمنان به دنبال دسیسه برای آن هستند، بنابراین بسیار مهم است که نیروهای مسلح کشور هوشیار بوده و همواره آماده مقابله باشند.

وی خاطرنشان ساخت: منطقه خاورمیانه به دلیل برخورداری از منابع ارزشمند زیرزمینی و موقعیت استراتژیکی از دیرباز مورد توجه قدرت های جهان بوده و به هر طریق ممکن تلاش دارد بر این منطقه استیلا پیدا کنند تا از منافع آن بهره مند شوند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: اصلی ترین اقدامی که کشورهای استکباری برای به دست گرفتن کنترل خاورمیانه در حال حاضر دنبال می کنند حمایت و پشتیبانی از گروه های تروریستی است تا بتوانند امنیت را در این منطقه بر هم بزنند.

دری نجف آبادی ادامه داد: شکی نیست که تروریست ها و برخی کشورهای در طراحی حمله به مجلس و حرم امام و انجام اقدام تروریستی با هماهنگی و برنامه ریزی عمل کرده اند چرا که دقیقا روز قبل از این حادثه تروریستی وزیر خارجه عربستان صحبت از تنبیه ایران کرده بود.

وی اضافه کرد: امروز نباید امنیت کشور تحت تاثیر رقابت ها و جناح بازی های سیاسی قرار گیرد چرا که همچون مسافران یک کشتی هستیم و اگر خدای ناکرده نقطه ای از این کشتی آسیب ببیند قطعا همه  به مشکل برمی خوریم.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: یکی دیگر از مسائلی که مورد توجه دشمنان در مقابله با نظام اسلامی قرار دارد مباحث اقتصادی است که در این راستا بایستی با عزم جدی به سوی خودکفایی و تقویت تولید داخلی حرکت کنیم تا هم شاهد شکوفایی اقتصاد کشور در داخل و هم ارتقای اقتدار نظام در عرصه بین المللی باشیم.

تلگرام , کانال های تلگرام , بهترین کانل های تلگرام , آدرس کانال های تلگرام ایرانی , معرفی کانال تلگرام

این خبر را به اشتراک بگذارید :