اختصاصی نشریه با شهر / مصوبه تعیین جانشین شهردار ساوه ملغی شد !

 

60_2016_6_26_13_33

دلیل لغو دومین مصوبه مهم شورای شهر ساوه در واپسین روزهای کاری اش چیست ؟

بنا به اطلاع خبرنگار با شهر ، مصوبه تعیین جانشین شهردار ساوه بدلیل مغایرت با قانون ملغی شده است ! در همین رابطه برخی از اعضای شورای شهر ساوه به خبرنگار ما گفتند : شورای شهر طبق توصیه فرمانداری ساوه اقدام به تعیین جانشین برای شهردار کرد ، اما هم اکنون استانداری مرکزی می گوید تعیین جانشین تنها با تصمیم شهردار ممکن است و مصوبه شورای شهر ساوه وجاهت قانونی ندارد !

با توجه به بررسی های خبرنگار « با شهر »، شورای اسلامی شهر ساوه در صورت بازنگشتن شهردار به محل کارش در روزهای آینده ، باید اقدام به تعیین سرپرست کند که تعیین سرپرست نیز در ۳ حالت : ۱- استعفای خود شهردار ۲- استیضاح و عزل شهردار توسط شورا و ۳- تعلیق شهردار از خدمت با حکم قضایی میسر است . حال باید منتظر ماند و دید که کدام یک از ۳ حالت فوق محقق می شود تا شورای شهر چهارم بتواند سرپرست جدید برای شهرداری ساوه انتخاب کند .

لغو مصوبه تعیین جانشین شهردار ساوه پس از لغو مصوبه واگذاری تیم فوتسال شهرداری ساوه به سن ایچ این سئوال را در اذهان ایجاد می کند که آیا نباید هماهنگی ها بین شورای شهر و نهادهای فرادستی مانند فرمانداری ساوه بیشتر شود تا افکار عمومی شاهد تصویب مصوبات مهم از یکسو و لغو فوری آن مصوبات از سویی دیگر نباشند ؟

منبع :نشریه ی باشهر

تلگرام , کانال های تلگرام , بهترین کانل های تلگرام , آدرس کانال های تلگرام ایرانی , معرفی کانال تلگرام

این خبر را به اشتراک بگذارید :