حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی امام جمعه ساوه در خطبه نمازعید فطر این شهر گفت: اهانت به رییس جمهور منتخب ۹۶ نادرست است همانطور که اهانت به رییس جمهور منتخب ۸۸ نادرست بود.

وی افزود: فتنه ۸۸ و به هم زدن روز قدس ۸۸ که آن علیه نظام اسلامی، رهبری و مسئولین شعار دادند را باید محکوم می کردید که امروز جمع دیگری تکرار نکنند.

حسینی بیان کرد: توصیه به رییس جمهور محترم دارم انتخابات تمام شد، شکر این اقبال مردمی به آن است که به آنها خدمت کنید و شعارهای زمان انتخابات مخصوصا رفع رکود، ایجاد اشتغال و رفع بیکاری و مشکل مسکن را عمل کنید.
وی ادامه داد: مشکلات اقتصادی مردم را برطرف کنید همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند« ایجاد صف بندی بین مردم و انشقاق در میان آنها بیه اینکه دسته ای به شما رای دادند، دسته ای به دیگران، اینهاخلاف منافع ملی است»، انتخابات تمام شد الان وقت کار و اقدام به نفع مردم و درخدمت مردم است ، حاشیه پردازی ها بویژه تضعیف نهادهای قضایی  و امنیتی، خلاف منافع ملی است.

امام جمعه ساوه اظهار کرد: البته تضعیف قوه مجریه و اهانت به رییس جمهور محترم نیز ناروا و محکوم است همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند ایشان مخالف برهم زدن مجالس یا شعار علیه مسئولین هستند.
وی افزود: شعار تفرقه افکنانه هر زمانی ناپسند است، از هرکسی که باشد در روز قدس و نسبت به رییس جمهور محترم ناپسندتر است، البته خود آقای رییس جمهور نباید شب قبلش در توئیتش آن مطلب را علیه فرزندان پاسدار انقلاب می گذاشت یا خود ایشان یا طرفدارانش مثل آن نادانی که از اراک به ساوه آمد و در جمع ستادی اراجیفی علیه روحانیت، ائمه جمعه و علیه حزب الله گفت اینها بسترسازی برای این کار ناروا است

حسینی با تبریک عید گفت: عید فطر بیانگر عظمت و شکوه امت اسلامی و هم تجلی بندگی پروردگار است.

وی با گرامیداشت یاد شهید آیت الله بهشتی و همه شهدای مظلوم فاجعه هفت تیر تصریح کرد: از دستگاه قضایی بخاطر مبارزه با مفاسد و استقلال کاری تشکر می کنم که جلوی موج سواری عده ای فرصت طلب را که می خواستند از این نمد کلاهی برای خودشان و تبلیغات انتخابات بسازند را گرفت.

تلگرام , کانال های تلگرام , بهترین کانل های تلگرام , آدرس کانال های تلگرام ایرانی , معرفی کانال تلگرام

این خبر را به اشتراک بگذارید :