آقای مطهری؛ مدافع آقازاده های رانت خوار نشوید!

انتظار نبود علی مطهری با آن شجاعت مثال زدنی به نماد دفاع از آقازاده های چپاولگر بیت المال تبدیل شود.

مشتی دختر و پسر بی عرضه که نه ضریب هوشی بالایی دارند و نه از ابتکار و هوشمندی در پیشبرد امور کشور بهره ای برده اند، مالک بلا منازع پست های مهم اقتصادی کشور شده اند و مانند اختاپوس بر سرمایه های عمومی چنگ انداخته اند!

اکنون که لشگر حدود ده میلیونی تحصیلکرده بیکار چشم به بازار کار دوخته اند، آقازاده های بی استعداد بر مناصب مدیریتی دستگاهها و سازمانها تکیه زده اند و حقوق های نجومی می گیرند!

جناب آقای مطهری، افکار عمومی شما را به عنوان فردی حقجو و عدالتخواه می شناسد، اما بعد از اینکه خبری در رسانه های مجازی مبنی بر فعالیت فرزند گرامی در مدیریت یکی از مناطق شهرداری منتشر شد، چنین از کوره به در رفتید و بر منتقدین آقازاده های بی استعداد می تازید؟!

فرموده اید: در مساله آقازادگی برخی رسانه ها بی انصافی می کنند!
واقعا اعتراض دردمندانه جوانان بیکار و اولیای شرمنده مقابل فرزندان فرهیخته و تحصیلکرده خویش، به زد و بند آقایان صاحب نفوذ در سیستم و کسب امتیاز مدیریتی برای آقازاده های نورچشمی، بی انصافی است؟!

آقازاده زیر چهل ساله که با مدرک فوق لیسانس به لطف عموی گرامی جایگاه صدها اقتصاددان در کرسی نفر پنجم سیستم بانکی کشور را غصب کرده است، قابل اعتراض نیست؟!

اگر رسانه ای به این ظلم آشکار اعتراض نمود آیا مرتکب بی انصافی شده است؟!

آقای مطهری اگر آقازاده ای ۳۰۰۰ متر زمین در خیابان نیاوران تهران از شهردار پیشین پایتخت کادو گرفت و سپس همان زمین را به نهادی مذهبی به قیمت ۱۵ میلیارد تومان فروخت و وجه ناقابل! را با اخوان گرامی تقسیم کرد! کسی نباید فریاد وا بیت المال را سر دهد؟! و اگرکسی اعتراض نماید، از نگاه شما بی انصاف و عوامفریب است؟!

ریا و نفاق و عوامفریبی را آقایانی مرتکب شده اند که بیت المال را ملک طلق پدری خویش می دانند و بی اعتنا به سیل مشکلات جوانان بیکار، برای آقازاده های خویش نه تنها شغل دست و پا می کنند بلکه مدیریت بر دستگاههای دولتی را به ناحق از جوانان شایسته می ستانند و به آقازاده های بی کفایت می سپارند!

جناب مطهری اگر مطبوعه و یا رسانه ای فریاد زد چرا آقازاده های ۳۰تا ۴۰ ساله بدون هیچ گونه تجربه و سابقه ای در آن مسند و بعضا تحصیلات نامرتبط، از مدیر کلی تا مدیر عاملی را ابتدا طی طریق و سپس غصب می کنند، از مصادیق عوامفریبی نفاق پدران آقازاده ها نیست؟!

علی نظری، سردبیر روزنامه مستقل

تلگرام , کانال های تلگرام , بهترین کانل های تلگرام , آدرس کانال های تلگرام ایرانی , معرفی کانال تلگرام

این خبر را به اشتراک بگذارید :