نامه ی سرگشاده ی روح الله عالم زاده به استاندار جدید استان مرکزی

1261507

آقای استاندار ! مراقب باشید که متملق و غالی ، عنقریب است استحاله شود !

این آسیاب به نوبت است !
برای شما توفیق خدمتی عادلانه و درخور به همه ی اهالی استان امام خمینی (ره) را خواهانم
جناب آقای آقازاده
استاندار محترم استان مرکزی

سلام علیکم ؛

نخست ، انتصاب جنابعالی بعنوان استاندار استان مرکزی را تبریک و تهنیت عرض می کنم و از اعماق دل توفیق آنجناب در خدمت عادلانه و درخور ، به همه ی اهالی استان امام خمینی (ره) را از خداوند سبحان مسالت دارم .

مخفی نماند که این انتصاب بازتاب های متنوعی داشته است ، اما واکنش دو گروه به مسئولیت جدید شما قابل توجه بود . گروهی که بسیار مشعوف و مسرور شدند و از اعطای عناوینی خاص و اغراق آمیز به شما دریغ نکردند و گروهی هم مغموم گشته و ناراحتی خویش را سرّاً و علانیه نشان دادند !

من یحتمل ؛ این دو گروه ، یا استانداری شما را با منافع خویش سازگار و یا آن را با حوائج شخصیه ی خود در تضاد یافته اند ! قدری هم ممکن است کم تجربه اند و نمی دانند قضاوت زودهنگام در این وادی ، از نشانه های خام اندیشی است .

مع الوصف ؛ حضور جنابتان در استان مرکزی نه موجب مسرت زایدالوصف و نه اسباب اندوهِ جانکاه است ، بلکه باید نسبت به این انتصاب ، امیدوارانه و خیرخواهانه معین و دعاگو باشیم و بلاشک عملکرد شما در آتی ، ملاک و مناط قضاوت ها خواهد بود .

به عنوان کوچکترین عضو جامعه رسانه ای استان مرکزی نه امروز همچون حاتم طائی سخاوتمندانه ، جنابتان را دردانه روزگار می خوانم و نه در آینده آنجناب مستطاب را گفتار درمان قضاوت خواهم کرد ! و شما نیز مراقب باشید که متملق و غالی عنقریب است استحاله شود ! لکن نه از درود های امروز خود را بر فراز ببینید و نه از مرگ های فردا خود را بر فرود یابید ! چرا که این آسیاب به نوبت است ، پس در همه حال به خدا توکل کنید .
در پایان از زحمات برادر گرانسنگ جناب آقای « زمانی قمی » استاندار سابق استان مرکزی که به گواهی رئیس عدلیه ی این دیار « نامهربانی دید اما هرگز از تلاش خویش فرونگذارد » تقدیر و تشکر می کنم و رجاء واثق دارم جنابعالی با اتکاء بر تجربه رسانه ای خود ، وفاق بیشتری را با اهالی رسانه ی استان مرکزی باعث خواهید شد و این ضعف مدیریت سلف خویش را به قوت تبدیل خواهید نمود .

ایام عزت مستدام

ساوه – روح الله عالم زاده
سردبیر « باشهر »
۲۰ مهرماه ۱۳۹۶

تلگرام , کانال های تلگرام , بهترین کانل های تلگرام , آدرس کانال های تلگرام ایرانی , معرفی کانال تلگرام

این خبر را به اشتراک بگذارید :