امام جمعه ساوه گفت: باید تلاش کنیم سیستم اداری کشور را مورد نظارت قرار دهیم و اصلاح کنیم عمده فسادهای موجود در سیستم ادارای به‌سبب همین عدم نظارت است.

حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی ظهر امروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی که با حضور استاندار مرکزی و مسئولان استانی و محلی در فرمانداری  ساوه تشکیل شد با اشاره بر ضرورت تکیه بر ظرفیت‌های داخلی کشور اظهار داشت: همان‌طور که در بحث اخلاقی اگر از درون احساس ضعف نکنیم شیطان بر ما غلبه نخواهد کرد در بحث اقتصادی هم اگر از درون مقاوم باشیم ابزارهای بیرونی نمی‌توانند مانع پیشرفت و توسعه کشور شوند.

وی افزود: تمام تحریم‌های حاکم بر کشور به‌سبب احساس ضعف درونی و وابستگی است اگر به ظرفیت‌های داخلی تکیه و آنها را باور کنیم و از سوی دیگر انسجام داشته باشیم و با هم متحد باشیم به‌طور قطع هر گونه تهدید و تحریم از سوی دشمن بی اثر می‌شود.

امام جمعه ساوه تصریح کرد: باید تلاش کنیم سیستم اداری کشور مورد نظارت قرار گرفته و اصلاح شود زیرا عمده فسادهای موجود در سیستم ادارای به‌سبب همین عدم نظارت است که اتفاق می‌افتد.

حسینی بیان کرد: فرصت خدمتگزاری محدود است و مسئولان به‌عنوان خدمتگزاران مردم باید نهایت تلاش خود را در امر خدمتگزاری داشته باشند و در عین حال مردم را طلبکار و خود را بدهکار مردم بدانند.

وی ادامه داد: رمز موفقیت در همدلی و پشتیبانی از یکدیگر است، تخریب راه به جایی نمی‌برد بنابراین می‌طلبد که همه مسئولان و مردم در کنار هم قرار بگیرند و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری تلاش کنند.

امام جمعه ساوه خاطرنشان کرد: شهرستان ساوه با توجه به ظرفیت‌های موجود نیازمند توجه ویژه است و از نماینده عالی دولت در استان مرکزی انتظار می‌رود در کنار دیگر دستگاه‌های اجرایی در راستای برطرف‌سازی مشکلات این شهرستان تلاش کنند.

تلگرام , کانال های تلگرام , بهترین کانل های تلگرام , آدرس کانال های تلگرام ایرانی , معرفی کانال تلگرام

این خبر را به اشتراک بگذارید :