سعودی ها به لحظه بدون آمریکا فکر کنن؛ شلوارشان را الان خیس می کنند.

بازی بزرگان جهان و بچه بازی سعودی در مواجه با برجام و اینکه ما نیاز به بمب هسته ای و موشک با برد بیش از ۲۰۰۰ نداریم حکایت بازی بزرگان است و استعفای حریری حکایت بچه بازی آمریکا با عربستان.
تفاوت دو تفکر در دنیای امروز :
محدودیت خود خواسته بر اساس نیاز ؛ قانون و سیاست ودین و آن یکی استعفا با طعم ضربه به استیلای اتحاد برای بازگشت بزرگی به کشورهای بزرگ دیروز جهان که دست آویز تفکر سعودی مسلک قاجار و پهلوی شدند که ره به ترکستانی برد ند که سرانجامش سقوط کشورهای بزرگ ایران و عثمانی و در پی آن پهلوی شد .
روند توسعه آمریکا سقوط را نشان نمی دهد و نشانه هایی از فروپاشی از نوع شوروی نمی دهد ولی در دنیای امروز کوچکترین نقطه ضعف متقن در سیستم آمریکا مورد استفاده گرازهای تشنه اولین قطره خون است واین سقوط نزدیک است .
مردم و دولتمردان ژاپن ؛ چین ؛ روسیه واز طرفی بردگی اروپا ی پس از مارشال و ترکیه و جهان سوم همه کشورهای جهان بنوعی زخم خورده این خرس اند که بوی تعفن فضاحت برخورد وسخنوری ترامپ با مردم دنیا کار را بجایی رسانده که برای نجات اقتصاد آمریکا علنا دوشش سعودی و اقمارش هم او را سیراب نمی کند وبه کره وژاپن هم رحم نمی کند و خرید تسلیحاتش را دستور می دهد .
بازگشت دنیا با آمریکای تقسیم شده دور از ذهن نیست ؛ و کافیست ولیعهدی در اتریش کشته شود تا انبار یک قرن ظلم به همه ملل جهان گریبان آمریکا را بگیرد.
سعودی ها کارشان به آن زمان نخواهد رسید ولی بد نیست به دوره بدون آمریکا و قدرت بلامنازع ایران هم بیاندیشند واگرچنین تصوری کنند از الان شلوارشان را خیس می کنند .
امید آینده ؛ نزدیکی عقلانیت ؟ آمریکا در برابر قدرت نرم وسخت ایران و اتحاد بزرگ روسیه ؛ سوریه , عراق و لبنان پس از دوشش کامل گاوها ؛ کنار آمدن در یمن را نوید می دهد .
والبته بسیار غرور آفرین است که اگر در ادامه مقاومت مردم و دولت یمن ؛ تنگه باب المندب یا همان حلقوم نشخوار نفت گاو با پیروزی همراه شود و آنگاه است که خیسی گاو تسریع می شود.

محمد رضا علیزاده

تلگرام , کانال های تلگرام , بهترین کانل های تلگرام , آدرس کانال های تلگرام ایرانی , معرفی کانال تلگرام

این خبر را به اشتراک بگذارید :