درخواست امام جمعه ساوه از استاندار مرکزی

در انتخاب مدیران ساوه از نیروهای بومی استفاده شود

آقای استاندار در انتخاب فرماندار و مدیران ساوه دقت کنند که شائبه کارهای سیاسی و انتخاباتی به وجود نیاید

امام جمعه ساوه از استاندار مرکزی خواست تا در انتخاب مدیران شهرستان ساوه ، مدیران بومی متعهد و شایسته ، در اولویت باشند .

به گزارش ایرسا نیوز  حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم حسینی در خطبه های امروز نمازجمعه ساوه گفت : بنده از استاندار و مدیران کل استان مرکزی می خواهم تا در انتخاب مدیران شهرستانی ، حتما مدیران بومی متعهد و شایسته را ترجیح دهند .

وی با طرح این سئوال که مگر ساوه ای ها نمی توانند مشکلات و مسائل شهرستان خود را حل کنند افزود : شاید در برخی رده ها نتوان مدیر بومی انتخاب کرد اما عموما می بایست مدیران بومیِ شایسته ، متخصص و متعهد ترجیح داده شوند .

خطیب جمعه ساوه اظهار کرد : چرا عده ای در انتخاب مدیران بومی حاشیه می روند ؟ مگر اهداف دیگری مد نظر آنهاست ؟

حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم حسینی گفت : آقای استاندار در انتخاب فرماندار ساوه دقت و توجه کنند تا فرمانداری اهل تعامل انتخاب شود .

وی افزود : ما تاکنون فرمانداری اهل تعامل و منطقی داشته ایم ، البته هرکس می تواند لغزش داشته باشد اما لازم است استاندار عزیز استان مرکزی کسی را به عنوان فرماندار در ساوه نصب کند که آرامش شهرستان را حفظ کند و ما نیز امیدواریم که فرماندار طوری انتخاب نشود که شائبه های سیاسی و انتخاباتی را به همراه داشته باشد .

تلگرام , کانال های تلگرام , بهترین کانل های تلگرام , آدرس کانال های تلگرام ایرانی , معرفی کانال تلگرام

این خبر را به اشتراک بگذارید :