در پی اغتشاشات اخیر، ناآرامی های ایجاد شده و تخریب اموال عمومی و دولتی، مردم شهرستان ساوه با برپایی راهپیمایی گسترده این اقدامات را محکوم کردند.

مردم شهرستان ساوه از ساعت ۱۵ با گردهمایی در میدان مادر این شهرستان با حضوری گسترده و با سر دادن شعارهای انقلابی اعتراض خود را به اغتشاشات اخیر اعلام کردند.

شرکت‌کنندگان در این راهپیمایی با عبور از خیابان دکتر شریعتی، میدان امام (ره)، خیابان انقلاب و تجمع در میدان انقلاب با سردادن شعارهای “مرگ بر آمریکا”، “مرگ بر اسرائیل”، “مرگ بر فتنه ‌ گر”، “ما همه سرباز توئیم خامنه ‌ ای گوش به فرمان توئیم خامنه ‌ ای” بار دیگر با آرمان ‌ های رهبری و انقلاب تجدید پیمان کردند.

راهپیمایان همچنین با حمل تصاویر امام و رهبری و پلاکاردهایی با شعارهایی نظیر “مرگ بر منافق”، “خونی که در رگ ماست هدیه به رهبرماست”، “ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند” و ” این همه لشکر آمده، به عشق رهبر آمده” هر گونه اغتشاش علیه آرمان ‌ های انقلاب و رهبری را محکوم کردند.

در پایان این راهپیمایی قطعنامه ‌ ای در محکومیت اقدامات اخیر دشمنان قرائت و شرکت کنندگان با سر دادن تکبیر مفاد آن را تائید کردند.

در روزهای اخیر به بهانه برخی مشکلات و تنگناهای اقتصادی عده ای در این شهرستان دست به اغتشاش و ناهنجاری هایی زدند و به برخی از اموال عمومی و بیت‌المال در این شهرستان خسارت وارد کردند

تلگرام , کانال های تلگرام , بهترین کانل های تلگرام , آدرس کانال های تلگرام ایرانی , معرفی کانال تلگرام

این خبر را به اشتراک بگذارید :