ولید بن طلال
دستگیری شاهزادگان سعودی کماکان ادامه دارد 
منابع رسانه ای گزارش داده اند که شاهزادگان و مسئولان سابق سعودی از جمله الولید بن طلال که در هتل ریتز کارلتون بازداشت شده بودند به زندان فوق امنیتی الحائر انتقال داده شده اند.

 به نقل از الرأی الیوم، برخی منابع رسانه ای گزارش داده اند که مسئولان سعودی شاهزادگان و مسئولان ارشد این کشور که به اتهام فساد در هتل ریتز کارلتون نگهداری می شدند را به زندان فوق امنیتی الحائر در ریاض منتقل می کنند.

منابع آگاه گزارش داده اند که تاکنون ۶۰ نفر از این بازداشت شدگان به زندان الحائر که مخصوص تروریست ها و مجرمان خطرناک است انتقال داده شده اند و «الولید بن طلال» و «ترکی بن عبدالله» امیر پیشین ریاض و شماری از مسئولان سابق و فعلی عربستان که تاکنون با پرداخت غرامت مخالفت کرده اند در میان افراد انتقال داده شده هستند.

پیشتر «انور عشقی» ژنرال بازنشسته سعودی گفته بود که مسئولان سعودی برنامه ای برای تحویل دادن بازداشت شدگان به زندان الحائر ندارند. وی در گفتگو با خبرگزاری اسپوتنیک تأکید کرده بود که شاهزاده الولید بن طلال به زودی از هتل ریتز کارلتون خارج خواهد شد و همه بازداشتی های دیگر هم آزاد خواهند شد و هتل ریتز کارلتون از ماه فوریه به وضعیت معمولی خود باز خواهد گشت.

تلگرام , کانال های تلگرام , بهترین کانل های تلگرام , آدرس کانال های تلگرام ایرانی , معرفی کانال تلگرام

این خبر را به اشتراک بگذارید :