انتقاد رئیس شورای اصلاح طلبان ساوه از نماینده ساوه و زرندیه ( گزینه اصلاح طلبان در مجلس دهم ) !

حجت الاسلام سعید آگاه، رئیس شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان شهرستان ساوه در گفتگو با روزنامه عطریاس ، بدنه ی امروز مجلس شورای اسلامی را ضعیف دانست و گفت: واقعیت امر این است که برخی نمایندگان فراکسیون امید آنچنان که باید به اصول فراکسیونی پایبند نیستند و به هیچ وجه توانایی لازم در اجرای مسوولیت خطیر وکالت مردم را ندارند چرا که فاقد حداقل آشنایی با امور اجرایی کشور هستند.

آگاه ادامه داد: متأسفانه برخی از نمایندگان فراکسیون امید، منافع شخصی را بر منافع فراکسیون ترجیح می دهند. نمایندگانی را می شناسم که روزی امید به تکیه زدن بر صندلی مدیر کلی را نداشتند با قرار گرفتن در لیست امید موفق به نشستن بر صندلی سبز نمایندگی مجلس شدند.

وی افزود: در حال حاضر با گذشت دو سال از شروع به کار مجلس دهم، «مهدی مقدسی» و «علی ابراهیمی» به عنوان دو تن از اعضای لیست امید استان مرکزی عملکرد مطلوبی را به نمایش گذاشته اند اما در بحث ارزش های افزوده مالیاتی، آسیب هایی به شهرستان ساوه وارد شده که نماینده این شهرستان می تواند از پیشرفت آن جلوگیری کند لذا معتقد هستم «محمدرضا منصوری» به عنوان نماینده مردم ساوه در فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی نتوانسته آن چنان که باید مناسب عمل کند.

رئیس شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان ساوه بیان کرد: متأسفانه نماینده ساوه به دنبال موضع گیری های نادرست، عملکرد سیاسی مناسبی را از خود نشان نداده است چرا که وی با فعالان سیاسی شهرستان های ساوه و زرندیه ارتباط مستحکمی ندارد تا جایی که این ارتباط را کمتر از ۱۵ درصد می دانم. از سوی دیگر «منصوری» با عملکردی نه چندان مناسب، سبب شده است اطرافیان و حامیانش از او فاصله بگیرند.

آگاه، در انتقاد از عملکرد دو ساله نماینده ساوه گفت: مردم در دوره فعلی یاد گرفتند که برای رأی دادن به یک کاندیدا تنها به لیست حامی آن توجه نکنند بلکه توانایی های کاندیدای مورد نظر را نیز مدنظر خود قرار دهند به همین دلیل در انتخابات آتی مجلس، مردم تنها به کارنامه کاندیداها توجه خواهند کرد

تلگرام , کانال های تلگرام , بهترین کانل های تلگرام , آدرس کانال های تلگرام ایرانی , معرفی کانال تلگرام

این خبر را به اشتراک بگذارید :