وعده قطعی عذاب الهی

خداوند در قرآن فرموده:«الذین یکنزون الذهب والفضه و لا ینفقونها فی سبیل الله فبشرهم بعذاب الیم … آنها که طلا و نقره تلنبار می‌کنند و در راه خدا نمی‌دهندش، عذابی دردناک در انتظارشان است. »
این آیه هم بصورت زرکوب بر روی کشتی مطلایی که هفته قبل رئیس جمهور از آن رو نمایی کرد نوشته شده است.
نمیدانم درباره ضربه ای که این کار مبتذل به ساحت مقدس قرآن و به پاکی اسلام عزیز زده چه بگویم؟
با خودم فکر میکنم؛اسلامی که قرار بود به فرموده امام راحل«سنگر های کلیدی جهان را فتح کند» بزرگترین حسرت دل مستضعفان شده با این مدیران و مدعیان.
پیش از این اشرافیت مدیران ، مردم ناامید را به مقایسه با اسلام اصیل وادار می کرد،اما حالا خود اسلامِ اشرافی را به گزنده ترین شکل ممکن به مردم نشان می دهد تا به آنها ثابت کنند همه انحرافاتشان منطبق با قرآن و اسلام است!!

اسلامی که نه از حنجره ابوذر و مقداد که از نای ابوسفیان و معاویه به توحید دعوت می کند!

برای جا نماندن از تفرعن کاخ های وهابی آل سعود، باید به این کارها دست زد و به جای صدور انقلاب، قرآن مطلا صادر کرد!

امام راحل عظیم الشان تکلیف این مدعیان بی هنر را( هرکه باشد و هر جایگاهی داشته باشد) خیلی سال پیش روشن کرد و فرمود: ««خدای متعال می‌داند که من نسبت به آخوندهای فاسد آن‌قدر شدید هستم که نسبت به سایر مردم نیستم. ساواکی پیش من محترم‌تر است از آخوند فاسد […] آن‌قدر صدمه‌ای که اسلام از یک آخوند فاسد می‌خورد از محمدرضا (پهلوی)نمی خورد. در روایات هست که آخوند فاسد و ملای فاسد در جهنم از بوی تعفنش اهل جهنم در عذاب هستند. در این دنیا هم از بوی تعفن بعض از آخوندهای فاسد، دنیا در عذاب است. ما طرفداری از عمامه نمی‌کنیم. ما طرفداری از اسلام می‌کنیم. این اسلام پیش شما باشد معظم هستید. پیش هرکس باشد معظم است.»

در کشوری که جمع زیادی از مردم از اولیات محرومند،در مملکتی که شخص اول که امید دل محرومان و مستضعفان است، لباس مندرس می پوشد و زندگی زاهدانه پیشه کرده، این رفتارها خیانت است و سکوت در برابر آن، خیانتی بزرگتر!
اگر قرآن مطلا کار ساز بود، پیامبر به آن امر و اقدام می ف مود اما نه تنها چنین نکرد بلکه به تعبیر مولا علی علیه السلام «پیامبر چشم از جهان فرو بست درحالیکه حتی دو روز پی در پی غذای سیر نخورد و هیچ اندوخته ای از خود باقی نگذاشت»
عاشورا یک نیم روز نبود،عاشورا میوه حدود نیم قرن انحراف از سنت نبوی و علوی بود،میوه توجیه همه انحرافات و گناه ها و جنایات توسط آخوندهای درباری و دین به دنیا فروشان.
با سکوت خیانت بار و همراهی با مفاسد و انحرافات، در خون سیدالشهدا علیه السلام شریک نباشم.

تلگرام , کانال های تلگرام , بهترین کانل های تلگرام , آدرس کانال های تلگرام ایرانی , معرفی کانال تلگرام

این خبر را به اشتراک بگذارید :