رئیس دادگستری ساوه:
مردم باید در عمل تفاوت دوران پس از انقلاب را با قبل از آن احساس کنند

رئیس دادگستری شهرستان ساوه گفت: مسئولان هم در بوجود آمدن حوادث و اتفاقات اخیر به اندازه ی قصور خود در انجام وظایف مقصر هستند.

636394570252116925

به گزارش پایگاه خبری ایرسا نیوز ، هادی ملکی در جلسه شورای اداری شهرستان ساوه با اشاره به بوجود آمدن اتفاقات ناخوشایند ماه گذشته در این شهرستان اظهار کرد: یکی از دلایل اتفاقات اخیر نارضایتی مردم از وضعیت موجود بود.

وی با اشاره به اینکه برخی علل این نارضایتی ها به دلیل اتخاذ برخی تصمیمات در کلان کشور و سیاست هایی است که به نحو مطلوب به نتیجه نمی رسد، گفت: برخی نارضایتی ها نیز به مسئولین شهرستانی و عملکرد آنها در مجموعه مدیریتی تحت امرشان بر می گردد.

وی خطاب به مسئولان گفت: یک مدیر در حکومت اسلامی باید بر این مساله اذعان داشته باشد که اگر نتوانستم خواسته های مردم را به هر علتی انجام دهم و سنگ اندازی کردم در برابر به وجود امدن مشکلات به وجود آمده مقصر هستم.

رئیس دادگستری ساوه با تاکید بر اینکه مدیران مکلف به خدمت صادقانه در چارچوب قانون و ضوابط به مردم هستند، گفت: همه مسئولان وظیفه دارند با نیت خیر و جلب رضایت الهی به مردم خدمت کنند و این مردم شایسته بهترین خدمات از سوی مسئولان هستند.

وی تاکید کرد: مسئولان بدانند خیلی از افراد معترض به دلیل بوجود آمدن برخی مشکلات معیشتی، اقتصادی و مالی که منجر به بروز اختلافات خانوادگی و اجتماعی شده است در تجمعات حضور داشتند که ریشه یابی این اتفاقات بیانگر این است که مسئولان در کم کاری نسبت به مطالبات مردم مقصرند.

ملکی با تاکید بر اینکه نگاه مسئولان به حل مشکلات مردم معطوف شود، عنوان کرد: تسهیل در امور اداری مردم، بازکردن گره از مشکلات، پرهیز از سنگ اندازی که موجب پیچیده تر شدن گره مشکلات خواهد شد و پاسخگویی به مطالبات و خواسته‌ها با قانون محوری باید سرلوحه کار مدیران قرار گیرد.

وی در ادامه با اشاره به نزدیک شدن به ایام دهه ی فجر اظهار کرد: نسل جدید و نوجوان کشور نسل باهوشی است که با حرف نمیتوان تفاوتها را برایش برشمرد.نسل جدید خواهان ان است که تفاوتها را ببیند و لمس کند و ما باید در عمل این تفاوتها را اگر وجود دارد بیان کنیم و نشان دهیم.

رئیس دادگستری ساوه با اشاره به فاصله بین شعار تا عمل در بین مسئولان، اظهار کرد: مسئولان با پرهیز از شعار روحیه خدمت به مردم را تقویت کنند و بدانند که صرف شعار دادن و صحبت کردن کافی نیست. مردم باید در عمل تفاوت ها را با گذشته احساس کنند.

تلگرام , کانال های تلگرام , بهترین کانل های تلگرام , آدرس کانال های تلگرام ایرانی , معرفی کانال تلگرام

این خبر را به اشتراک بگذارید :