اجماع و همدلی مسئولان ساوه کام اهالی محله فانوس آباد را شیرین کرد

به گزارش ایرسا نیوز، اجماع و همدلی مسئولان شهرستان در ایام الله دهه مبارک فجر کام اهالی محله حاشیه نشین فانوس آباد را پس از ۲۰ سال شیرین کرد.
برخی از اهالی این محله حاشیه نشین امروز (سه شنبه) با حضور در دفتر مهندس سید “مهدی حسینی” شهردار ساوه ضمن تشکر از حسن توجه مسئولان جهت آغاز خدمات رسانی به این منطقه اظهار خوشحالی کردند.
مهندس حسینی در این دیدار بیان داشت: ابراز رضایت و محبت شما امروز حاصل اجماع، همدلی، همکاری تمامی مسئولان ساوه از جمله نماینده مردم شهرستانهای ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، دستگاه قضایی، اعضای شورای اسلامی شهر و توصیه امام جمعه و تلاش دیگر مسئولان است.
وی ادامه داد: امیدواریم این تعامل و همدلی مسئولان برای رفع مشکلات تمامی شهروندان در نقاط مختلف شهر تداوم یابد تا بتوانیم در جهت رضایت مردم گام های مثبتی برداریم زیرا ما خود را خادم مردم می دانیم و بزرگترین پاداش برای ما جلب رضایت خداوند متعال و مردم شریف و بزرگوار است.
شهردار ساوه تصریح کرد: خارج بودن محله فانوس آباد از محدوده شهری سالها بود که یک گره کور برای خدمات رسانی به این منطقه ایجاد کرده بود و این امر موجب گردید تا در این سالها مردم شریف این محله در شرایط دشواری زندگی کنند.
وی گفت: هم اینک شاهد هستیم که حتی دور ترین روستاهای شهرستان از نعمت گاز بهره مند هستند ولی این منطقه حاشیه نشین که در نزدیک شهر نیز واقع شده است حتی از نعمت گاز هم بی بهره مانده و این منصفانه نبود که ساکنین آن در این چنین شرایط سختی زندگی کنند.
منطقه فانوس آباد از سال ۶۸ در جنوب شهر ساوه احداث شده و تاکنون به دلیل خارج بودن از محدوده شهری از بسیاری خدمات مورد نیاز مانند گاز شهری، تلفن و خدمات شهری محروم بود.

تلگرام , کانال های تلگرام , بهترین کانل های تلگرام , آدرس کانال های تلگرام ایرانی , معرفی کانال تلگرام

این خبر را به اشتراک بگذارید :