آقای زندیه وکیلی !

آیا حاضرید با شهامت و صداقت به این سئوال مهم افکار عمومی پاسخ دهید ؟
در خبرها آمده است که استاندار مرکزی از عملکرد جناب آقای مهندس زندیه وکیلی معاون عمرانی خود ابراز رضایت کرده اند که جای بسی خرسندی است .

پرواضح است که مدیران کارآمد و لایق از ویژگی صداقت و شفافیت برخوردارند و یقینا جناب آقای زندیه وکیلی نیز از این صفات شایسته و بایسته بهرمند هستند (انشاء الله ) ، پس ّ بر این مبنا باید از ایشان پرسشی در خصوص پروژه پیاده راه در شهر ساوه داشته باشیم و امیدواریم ایشان با شهامت و صداقت پاسخگوی آن باشند .

♦️ جناب آقای زندیه وکیلی ! همانگونه که مستحضرید پروژه پیاده راه در مرکز شهر ساوه بر اساس دغدغه ای که نسبت به ترافیک حدفاصل میدان شهدا تا ابتدای خیابان انقلاب وجود داشت اجرایی شد و در اجرای آن موافقت و حمایت شورای ترافیک و مجموعه شورای شهر و فرمانداری ساوه نقش بسزایی داشت .

به هر حال ، در سایه این حمایت ها پروژه پیاده راه ایجاد شد و بیش از یک میلیارد تومان از پول مردم هزینه آن گردید .

نیک می دانید که جنابعالی از جمله موافقان ایجاد این پروژه بوده اید و حتی روایت است که به اتفاق شهردار وقت ساوه از برخی پیاده راه ها در سایر شهرها مانند سمنان هم بازدید کردید و متعاقبا ، ایجاد پیاده راه خیابان امام خمینی (ره) را برای ساوه ضروری و مفید دانستید .

جنابعالی حتی کارشناسانی را برای بررسی اعتراضات مردم و نماینده وقت مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی نسبت به ایجاد این پروژه به ساوه گسیل داشتید که جناب آقای مهندس نوازانی یکی از آن کارشناسان بودند .

♦️ حال ، سئوال اساسی و مهم از جنابعالی این است که موضع کنونی شما درخصوص حذف و یا اصلاح این پروژه ( بعد از دو سال ! ) چیست و چه توجیهی برای موافقت های آن ایام خود دارید ؟

آیا امروز حاضر هستید تا نظر موافق گذشته خود در خصوص ایجاد پیاده راه در ساوه را نادیده بگیرید و با تایید تصمیم شورای ترافیک ساوه ، رای به اصلاح یا حذف پیاده راهی که بیش از یک میلیارد تومان صرف آن شده است بدهید ؟

آیا فی الحال حاضرید نظر خود را با صداقت و شهامت در این خصوص بیان کنید تا به افکار عمومی ، خصوصا مردم هوشمند ساوه اثبات شود که تمجید استاندار مرکزی از جنابعالی حق است و آنجناب مزین به خصایل حسنه ای چون صداقت و شهامت هستید ؟

برادر عزیز ، همگی منتظر پاسخ صریح شما هستیم چون می دانیم احترام خاصی برای آگاهی مردم قایلید.

روح الله عالم زاده

 

تلگرام , کانال های تلگرام , بهترین کانل های تلگرام , آدرس کانال های تلگرام ایرانی , معرفی کانال تلگرام

این خبر را به اشتراک بگذارید :