یادداشت مدیر مسئول نشریه « پیام ساوه »

 

آزمون آبروداری مجلس

 

آیا هیات نظارت بر رفتار نمایندگان لاپوشانی خواهد کرد ؟

 

 

اخیرا در جریان مذاکرات صحن علنی مجلس شورای اسلامی ، صوت نماینده مجلسی که گویا وقیحانه به دنبال #دختر_خوشگلا بوده است از رادیو سراسری فرهنگ پخش شد !

 

صدای نماینده ای که باید عصاره فضایل ملت باشد اما شخصیتی دون و پلشت را از خود به نمایش می گذارد  و نشان می دهد که در تایید صلاحیت او دقت کافی صورت نگرفته است .

 

عده ای می گویند که این نماینده مجلس متعلق به فلان جریان و جبهه سیاسی و فلان فراکسیون است تا به این بهانه  به اغراض سیاسی  جناحی و حزبی خود دست یابند که این نوع مواجهه سودجویانه با بی اخلاقی ها ،خود عملی غیر اخلاقی است  در حالی که در رسیدگی به این نوع ناهنجاری ها نباید تعلقات جناحی و سیاسی مد نظر باشد و آنچه مهم است برخورد جدی ، قاطع و عادلانه با چنین نماینده وقیحی است که احتمالا ریاکارانه و مزورانه وارد خانه ملت شده است .

 

بی تردید مجلس شورای اسلامی برای آنکه نشان دهد خانه ملت از این آلودگی ها منزه است ، می بایست با ارجاع پرونده این – به اصطلاح – نماینده مردم  به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان ثابت کندکه در مرکز وضع قوانین کشور ، از حرمت قانون و عدالت بیشتر از جاهای دیگر صیانت می شود  و خانه ملت در قبال چنین رفتارهای سخیفی هرگز لاپوشانی نخواهد کرد .

 

این روزها ، افکار عمومی از خود می پرسد که به راستی چگونه است که در گوشه ای از جامعه با یک خانم به دلیل بیرون آمدن یک تار موی اش  به طرزی نادرست و غیر اسلامی برخورد می شود اما در گوشه دیگری از همین جامعه ، یا نماینده مجلسی که  با بی شخصیتی تمام ، عبارات زننده ای را  بر زبان جاری می سازد و به جای آنکه ناموس پرست باشد ، در خانه ملت به دنبال #دختر_خوشگلا می گردد احیانا هیچ برخوردی نمی شود ؟

 

 

بی شک بخشی از مشکلات و مصیبت های این روزهای مملکت ما از یک تار موی فلان خانم نیست ، بلکه آنچه موجب ثلمه در اسلام و مسلمین می شود ریاکاری ، نفاق و تزویر کسانی است که  چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند !♦️

 

 

 

روح الله عالم زاده

مدیر مسئول نشریه « پیام ساوه »

۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۷

تلگرام , کانال های تلگرام , بهترین کانل های تلگرام , آدرس کانال های تلگرام ایرانی , معرفی کانال تلگرام

این خبر را به اشتراک بگذارید :